interstenoturk

Büyük Yarış sona erdi !..

Uluslararası Bilgi İşlem Federasyonu Türk Grubu Başkanlığı olan İntersteno-Türk'ün, her yıl düzenlediği Türkiye Klâvye Şampiyonalarının 7'ncisi, 2 Ocak - 28 Ocak 2012 tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirildi.

Bu yıl yine katılım rekoru kırılarak, tüm Türkiye'den toplam 646 yarışçı, Türkiye'nin en büyük klâvye yarışında mücadele etti. Tüm yarışçılarımızı üstün başarılarından dolayı tebrik ediyoruz, ve değerli katkılarından dolayı öğretmenlerimize ve destekçilerimize çok teşekkür ediyoruz.

2012 Türkiye İnternet Klâvye Şampiyonasının Başarı ve Katılım Belgeleriyle, Madalya ve Ödül Töreni, 2012 Dünya İnternet Klâvye Şampiyonası Ödülleriyle birlikte Okulların Kapanış Töreninde verilecektir.

Sırada Dünya Şampiyonası var !..

Türkiye İnternet Şampiyonasının sona ermesinin hemen ardından, 10 Nisan - 11 Mayıs 2012 tarihleri arasında finalleri yapılacak olan 2012 Dünya İnternet Klâvye Şampiyonasının kayıtları 5 Mart - 31 Mart 2012 tarihinde başlayacak!.. Türkiye Şampiyonasına katılarak başarılı olan tüm gençlerimizi, daha çok çalışarak Dünya Şampiyonasında da ülkemizi temsil etmeye çağırıyoruz... Gelişmelerden haberdar olmak için İntersteno-Türk web sitemizi takip edebilirsiniz.

 

Bilgi İçin :

www.interstenoturk.org

Koordinatör :

interstenoturk@turk.net